AK Parti'de Hamza Dağ'ın yeni ekibi belli oldu

Düzenleyen: / Kaynak: Türkiye Gazetesi
- Güncelleme:
AK Parti'de Hamza Dağ'ın yeni ekibi belli oldu

Politika Haberleri  / Türkiye Gazetesi

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Tanıtım ve Medya Başkanı Hamza Dağ'ın yeni ekibi belli oldu. Konuya ilişkin açıklama yapan Dağ, "Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan'ın tensipleriyle 4. Olağanüstü Büyük Kongremiz sonrası yeni dönemde Tanıtım ve Medya Başkan Yardımcısı olarak görev alacak arkadaşlarımızı belirledik." diyerek 'hayırlı olsun" dileklerinde bulundu.

AK Parti'nin tanıtım ve medya işlerini emanet ettiği Hamza Dağ'ın yeni ekibi şekillendi. Dağ, sosyal medya hesabından yeni dönemde Tanıtım ve Medya Başkan Yardımcısı olarak görev alacak ekibi paylaştı.

Konya Milletvekili Selman Özboyacı, Kahramanmaraş Milletvekili Mehmet Şahin, 27. Dönem İstanbul Milletvekili Tülay Kaynarca, MKYK üyesi Melek Şimşek, MKYK Yedek Üyesi Emre Cemil Ayvalı, MKYK Yedek Üyesi Ömer Arvas, MKYK Yedek Üyesi Yasin Bölükbaşı ve MKYK Yeden Üyesi Osman Ağzıkara, Tanıtım ve Medya Başkan Yardımcıları olarak atandı. 

AK Parti'de Hamza Dağ'ın yeni ekibi belli oldu

"HAYIRLI OLSUN"

Dağ X'ten yaptığı paylaşımında şu ifadeleri kullandı;

Genel Başkanımız ve Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan'ın tensipleriyle 4. Olağanüstü Büyük Kongremiz sonrası yeni dönemde Tanıtım ve Medya Başkan Yardımcısı olarak görev alacak arkadaşlarımızı belirledik.

Önceki dönemlerde görev almış başkan yardımcılarımıza teşekkür ediyorum. Yeni dönemde görev alacak başkan yardımcılarımızı tebrik ediyor, çalışmalarında başarılar diliyorum. 

Ülkemize ve AK Parti’mize hayırlı olsun.

Düzenleyen:  - Politika
Kaynak: Türkiye Gazetesi
UYARI: Küfür, hakaret, bir grup, ırk ya da kişiyi aşağılayan imalar içeren, inançlara saldıran yorumlar onaylanmamaktır. Türkçe imla kurallarına dikkat edilmeyen, büyük harflerle yazılan metinler dikkate alınmamaktadır.
TEİAŞ 20 Kasım 2023 22:25

Kitler kadro istiyor.yuz bin kişi bekliyor

Sonraki Haber Yükleniyor...