Fatih Terim takımdan memnun

/ Kaynak: DHA
Fatih Terim takımdan memnun

FUTBOL Haberleri  / DHA

Galatasaray'ın Malaga ile oynadığı ve 3-3 berabere kaldığı maçın ardından Fatih Terim'in oynanan oyundan memnun kaldığı öğrenildi.

Sezon başı itibarıyla ekibinin tam olarak hazır olmadığını kabul eden sarı kırmızılı teknik adamın, 90 dakikalık futboldan genel olarak memnun olduğu öğrenildi. Teknik direktör Fatih Terim, ikinci yarıda çok sayıda oyuncu değiştirerek, kulübedeki herkesin forma şansının eşit olduğu mesajını verdi. Özellikle ikinci yarıda Selçuk, Hamit, Sneijder gibi asların kenara gelmesi sonrasında takımın bir süre bocaladığını kabul eden Terim, eksik duruma düşmelerine rağmen oyuncularının yenilgiyi kabul etmemelerinden fazlasıyla memnun oldu. Çok sayıda oyuncu değişikliğine rağmen oyun ritminin fazla bozulmaması Terim'i memnun ederken, tecrübeli teknik adam maçtan sonra savunma oyuncularını ise uyarmayı ihmal etmedi. Hazırlık döneminin henüz başları olmasına rağmen, Sneijder, Engin Balta, Emre Çolak, Ceyhun Gülselam gibi isimlerin geçen yılın üzerine çıkmaları sarı kırmızılı teknik ekibi fazlasıyla mutlu etti. Ancak savunmanın solunda Hakan Balta'nın form tutamaması sarı kırmızılı takımın yumuşak karnı olan sol savunmadaki sıkıntısı Malaga maçında yine ortaya çıktı. Terim'in zorunlu olarak savunmanın solunda Riera'yı oynatmayı devam edeceği ve 6 yabancı kontenjanının birini kesin olarak solda kullanacağı bildirildi.


FUTBOL
Kaynak: DHA
UYARI: Küfür, hakaret, bir grup, ırk ya da kişiyi aşağılayan imalar içeren, inançlara saldıran yorumlar onaylanmamaktır. Türkçe imla kurallarına dikkat edilmeyen, büyük harflerle yazılan metinler dikkate alınmamaktadır.
Sonraki Haber Yükleniyor...