Volkan Demirel Galatasaray Divan Kurulu Toplantısı'nda ayakta alkışlandı

Düzenleyen:
- Güncelleme:

SPOR Haberleri

Hatayspor Teknik Direktörü Volkan Demirel, Galatasaray Divan Kurulu Toplantısı'nda alkışlandı. Kahramanmaraş merkezli depremlerin ilk günü sosyal medyada yaptığı duygusal paylaşımla felaketin boyutunu gözler önüne seren Fenerbahçe ve A Milli Takım'ın efsane kalecisi, Sarı-Kırmızılı camiada saygı ve sevgiyle anıldı.

Galatasaray Divan Kurulu Üyesi Can Çobanoğlu, Şubat Divan Kurulu Toplantısı'nda Hatayspor Teknik Direktörü Volkan Demirel'e teşekkür etti.

Kahramanmaraş merkezli depremlerin ilk günü sosyal medyada yaptığı duygusal paylaşımla felaketin boyutunu gözler önüne seren Fenerbahçe ve A Milli Takım'ın efsane kalecisi için "Gözlerinden öpüyorum, takımı hiç önemli değil" dedi.

DURSUN ÖZBEK: BİZ ÖYLE BİR CAMİAYIZ Kİ...

Galatasaray Divan Kurulu şubat ayı olağan toplantısı, Ali Sami Yen Spor Kompleksi Nef Stadyumu Özhan Canaydın Konferans Salonu’nda yapıldı. Galatasaray Başkanı Dursun Özbek, toplantıda Kahramanmaraş merkezli olan depremlerden etkilenen vatandaşlar için yaptıkları çalışmaları hakkında konuştu.

"Asrın felaketi diye nitelendiriliyor, gerçekten öyle. Burada hayatını kaybedenlere rahmet diliyorum. Ailelerine ve yakınlarına Allah sabır versin. Yaralı vatandaşlarımıza da acil şifalar diliyorum. Allah memleketimizi bu tip felaketler korusun. 6 Şubat sabahı uyandığımızda memleketimizin yüzde 20’ye yakın kısmı tarumar oldu. 15 milyona yakın vatandaşımızın orada zorluklarla karşı karşıya kaldı. Galatasaray olarak, biz öyle bir camiayız ki bu cennet vatanı korumak için, milletimizi korumak için Çanakkale’de, Kafkaslar’da en kıymetli şeyleri olan canları feda etmekten kaçınmadılar."

"DEVLETİMİZ ELİNDEN GELENİ YAPIYOR"

"Biz Galatasaray olarak bugün yüzde 20’si zora düşmüş vatanımızın, orada yaşayan kardeşlerimizin yardımına koşmaktan yapacak bir şey yoktu. G.Saray’daki memleket tutkusu, vatan sevgisi bize bunu emrediyordu. Buradaki faaliyetler 6 Şubat sabahı saat 9’da başladı halen devam ediyor. Dünyanın yardım için koştuğu bir dönemde Galatasaray olarak bugüne kadar birçok şeyi yaptık. Bana göre bu yetmez. Kısa sürede hallolacak bir felaket değil. Devletimizin büyük çabayla depremin yaralarını sarmak içine elinden geleni yapıyor. Bizlere de bu yaraları sarmak için çok daha fazlasını yapmamızın gereği var. 6 Şubat sabahı yara sıcak, o saatlerde çok detaylı bilgiler de gelmiyor, belli ki büyük bir yıkım olmuş, Galatasaray olarak yönetim kurulu arkadaşlarımızla söz birliği yaptık."

"ULTRASLAN'A TEŞEKKÜR EDİYORUM"

"Erden Timur daha önce Elazığ depreminde Nef Vakfı ile görev almışlar. Bu toplanan yardımların ihtiyaç sahiplerine ulaşması çok önemliydi. Sabahın erken saatlerinde sevgili Erden kendi aracıyla Hatay’a doğru yola çıktı. Büyük bir alanı depo olarak tuttu. Giden yardımların büyük bir kısmı heba oluyor. Yaptığımız en önemli şeylerden biri, UltrAslan'a teşekkür ediyorum, gönderilen her aracın içinde bu kardeşlerimizden birilerini görevlendirdik.

Yaptığımız en ufak yardım bölgeye ulaştı. İhtiyaç sahibine ulaştırdık. Bu konuda devletimizin her kademesinden bizzat teşekkür aldık. Emeği geçen herkese büyük teşekkürü borç biliyorum. Devletimiz orada büyük faaliyet içinde. Hem onların çalışmalarına destek vermek için, hem de AFAD gibi, valiliklerimiz gibi, belediyeler gibi kuruluşlarla koordine olduk. Bunun için onlara da teşekkür ediyorum. Biz yaptığımız faaliyetlere de büyük destek verdiler."

 

Düzenleyen:  - SPOR
UYARI: Küfür, hakaret, bir grup, ırk ya da kişiyi aşağılayan imalar içeren, inançlara saldıran yorumlar onaylanmamaktır. Türkçe imla kurallarına dikkat edilmeyen, büyük harflerle yazılan metinler dikkate alınmamaktadır.
Sonraki Haber Yükleniyor...