Orman'dan '1 Mayıs' mesajıyla Galatasaray'a gönderme!

/ Kaynak: DHA
Orman'dan '1 Mayıs' mesajıyla Galatasaray'a gönderme!

SPOR Haberleri  / DHA

Orman, Vodafone Arena Stadı inşaatı ile ilgili kulüp dergisine verdiği röportajda, işçilerle aralarında geçen Galatasaray diyaloğunu aktardı.

Beşiktaş Kulübü Başkanı Fikret Orman, yapımı devam eden Vodafone Arena Stadı inşaatı ile ilgili kulüp dergisine verdiği röportajda, stadı alın teri ile yaptıklarının bir kez daha altını çizerek, işçilerle aralarında geçen Galatasaray diyaloğunu aktardı. Başkanlığı döneminde mutlaka bir Avrupa Kupası almak istediğini belirten Orman'ın, öne çıkan açıklamaları şöyle:
''İŞÇİLERE SORDUM GALATASARAY'IN STADINI YAPARKEN BAŞKANI GÖRDÜNÜZ MÜ''
"Beşiktaş, büyük bir ailedir. Bu ailenin bir parçası olmak da Beşiktaş taraftarına keyif verir. Onun için de stat inşaatına gelirler, işçilere yemek ve tatlı dağıtırlar. Beşiktaş taraftarı olmak, böyle bir şey zaten. İşçilere ya da buradaki taşeronlara soruyorum, 'Galatasaray'ın stadını yaparken başkanı (Dönemin başkanı Adnan Polat'tan bahsediyor) gördünüz mü' diye. İki ya da üç defa görmüşler, beni her gün görüyorlar. Burayı çünkü biz yapıyoruz. Bizim alın terimizle yapılıyor, bizim paralarımızla yapılıyor."
''BAŞKANLIĞIM DÖNEMİNDE AVRUPA KUPASI ALMAK EN BÜYÜK İSTEĞİM''
"Başkanlığım döneminde UEFA Kupası ya da şampiyonlar ligi Kupası almak istiyorum. En çok istediğim şey bu. Ama en büyük hayalim kurumsal olarak iyi yönetilen bir kulüp olmak."
"Beşiktaş aşkı bende büyük bir şey. Aşk olmadan, meşk olmaz derler, aynen öyle... Bu görevi, bu stadı yapma isteği çoktu bende, inşallah da bunu başarıp, yüzümüzün akıyla çıkarız."
AYSAL İŞÇİ BAYRAMINI RESMİ SİTEDEN KUTLADI
Öte yandan Ünal Aysal 1 Mayıs İşçi Bayramı kutlama mesajını Galatasaray Resmi İnternet sitesi aracılığıyla kamuoyuna iletti. Aysal'ın kutlama mesajı; nbsp;
"Galatasaray'ımızda ve tüm spor camiasında; spora emek verenlerin, başarı yolunda ter döken sporcularımızın ve bütün Türkiye'nin 1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü'nü en içten duygularla kutlarım."
Ünal Aysal
Galatasaray Spor Kulübü Başkanı

SPOR
Kaynak: DHA
UYARI: Küfür, hakaret, bir grup, ırk ya da kişiyi aşağılayan imalar içeren, inançlara saldıran yorumlar onaylanmamaktır. Türkçe imla kurallarına dikkat edilmeyen, büyük harflerle yazılan metinler dikkate alınmamaktadır.
Sonraki Haber Yükleniyor...