Milli voleybolcu Eda Erdem Dündar'ın ismi Fethiye'deki evinin sokağına verildi

Düzenleyen: / Kaynak: Haber Merkezi
- Güncelleme:
Milli voleybolcu Eda Erdem Dündar'ın ismi Fethiye'deki evinin sokağına verildi

SPOR Haberleri  / Haber Merkezi

Son dakika haberleri... Fenerbahçe ve A Milli Kadın Voleybol Milli Takımı kaptanı Eda Erdem Dündar'ın adı Fethiye'de yaşadığı sokağa verildi. Karar oy birliği ile alındı.

A Milli Kadın Voleybol Takımı Kaptanı Eda Erdem Dündar'ın ismi, Muğla'nın Fethiye ilçesinde evinin bulunduğu sokağa verildi.

Fethiye Belediyesinin ekim ayı olağan meclis toplantısı, meclis salonunda gerçekleştirildi.

Toplantıda, A Milli Kadın Voleybol Takımı Kaptanı Eda Erdem Dündar'ın Göcek Mahallesi'ndeki evinin bulunduğu sokağa, "Eda Erdem Dündar" isminin verilmesi oylamaya sunuldu. Gündem maddesi oy birliğiyle kabul edildi.

Milli voleybolcu Eda Erdem Dündar'ın ismi Fethiye'deki evinin sokağına verildi

FETHİYE'DE EDA ERDEM'E SÜRPRİZ

Fethiye Belediye Başkanı Alim Karaca yaptığı konuşmada, A Milli Kadın Voleybol Takımı'nın Avrupa şampiyonluğuyla ülkeye büyük mutluluk yaşattığını söyledi.

Milli takım kaptanı Eda Erdem'in şampiyonalardan vakit buldukça Göcek'te yaşadığını belirten Karaca, "Biz de Fethiye Belediyesi olarak kaptanımızın yaşadığı sokağa, ismini verdik. Onlar tüm Türkiye'yi gururlandırdı. Kendileri için ne yapsak az." dedi.

Düzenleyen:  - SPOR
Kaynak: Haber Merkezi
UYARI: Küfür, hakaret, bir grup, ırk ya da kişiyi aşağılayan imalar içeren, inançlara saldıran yorumlar onaylanmamaktır. Türkçe imla kurallarına dikkat edilmeyen, büyük harflerle yazılan metinler dikkate alınmamaktadır.
Sonraki Haber Yükleniyor...