Fenerbahçe'nin yıldızı Arina Fedorovtseva: Modellik ve reklam tekliflerine açığım

Düzenleyen: / Kaynak: Anadolu Ajansı
- Güncelleme:
Fenerbahçe'nin yıldızı Arina Fedorovtseva: Modellik ve reklam tekliflerine açığım

SPOR Haberleri  / Anadolu Ajansı

Son dakika haberleri...  Fenerbahçe Opet Kadın Voleybol Takımı'nın Rus oyuncusu Arina Fedorovtseva, "Dünyanın en iyi voleybolcusu olmak istiyorum. Bunun için çok çalışıyorum." açıklamasında bulundu. Türkiye'de kendini çok huzurlu hissettiğini belirten Arina, modellik ve reklam tekliflerine açık olduğunu aktardı.

Fenerbahçe Opet Kadın Voleybol Takımı'nın Rus yıldızı Arina Fedorovtseva, kariyerine dair dikkat çekici açıklamalarda bulundu.

Hedeflerinin büyük olduğunu dile getiren 19 yaşındaki sporcu, "Dünyanın en iyi voleybolcusu olacağıma inanıyorum. Bu, en büyük hedefim. Bunun için çok çalışıyorum. Elimden gelenin en iyisini yapmak için mücadele edeceğim." ifadelerini kullandı.

Sporcu bir aileden gelmemin birçok avantajı olduğunu söyleyen Arina Fedorovtseva, "Birbirimize nasıl yardım edebileceğimizi biliyoruz. Annem, babam ve kardeşimden tavsiyeler alıyorum. Birbirimizle tecrübelerimizi paylaşıyoruz. Bu sporla ilgili bildiğim birçok şeyi bana öğrettikleri için aileme minnettarım. Babam ve annem rol modelim. Onlar bana nasıl bir profesyonel sporcu olmam gerektiğini öğretti." dedi.

Fenerbahçe'nin yıldızı Arina Fedorovtseva: Modellik ve reklam tekliflerine açığım

ARINA FEDOROVTSEVA: TÜRKİYE'DEKİ VOLEYBOL TUTKUSUNA AŞIĞIM

Türk insanından övgüyle bahseden Fedorovtseva, Türkiye'de voleybola gösterilen ilgiye ise hayranlık duyduğunu dile getirdi.

Fenerbahçe'de ilk maçına çıktığı anı unutamadığını aktaran Rus voleybolcu, "Türkiye'de insanların voleybol tutkusuna aşığım. İlk maçımı oynadığımda inanılmaz duygular yaşadım. Hala sahaya her çıktığımda bunu hissediyorum. Türkiye'de insanlar voleybolu çok seviyor ve destekliyor. Türk insanı çok iyi. Bana çok sıcak ve iyi davranıyorlar. Bir yere gittiğimde bana çok güzel sözler söylüyorlar. Bu, çok hoşuma gidiyor. Burada yaşadığım ve Fenerbahçe ailesinin bir parçası olduğum için çok mutluyum. Bana bu hissi yaşattıkları için taraftarlara ve yanımda olan herkese minnettarım." şeklinde görüş belirtti.

Fenerbahçe'nin yıldızı Arina Fedorovtseva: Modellik ve reklam tekliflerine açığım

'HUZURLU HİSSEDİYORUM'

İstanbul'un tarihi ve kültürel açıdan çok özel yapılara sahip olduğunun altını çizen Fedorovtseva, "İlk sezonumda İstanbul'u çok dolaştım. Gittiğimde hep özel enerji hissettiğim yerler var. İstanbul'un tarihi yerlerine gittiğimde çok huzurlu hissediyorum. Bu, bana özel bir enerji sağlıyor. Mesela Topkapı Sarayı, gittiğim yerlerden biri. İnanılmaz. Olağan dışı bir şey. Daha önce görmediğim eserler gördüm. Bazı şeyleri ilk kez görmek benim için inanılmazdı. Mükemmel duygular yaşadım." değerlendirmesinde bulundu.

ARINA FEDOROVTSEVA: TEKLİF GELİRSE MODELLİK YAPABİLİRİM

Başarılı performansının yanı sıra güzelliğiyle de dikkati çeken Rus voleybolcu, teklif gelmesi halinde modellik yapabileceğini kaydetti.

Şu ana kadar reklam ya da modellik teklifi almadığını aktaran Fedorovtseva, "Voleybolu seçtiğim için çok mutluyum. Ait olduğum yerde olduğumu hissediyorum. Eğer reklam ya da modellik teklifi alırsam muhtemelen cevabım 'Evet' olur. Sporculuk hayatıma engel olmayacaksa neden olmasın..." ifadelerini kullandı.

Sosyal medya üzerinden hala evlilik teklifleri almaya devam ettiğini de belirten Arina Fedorovtseva, "Bu mesajlara karşı özel bir tepkim olmadı. Bu nedenle parmağıma yüzük taktığım iddiaları ise doğru değil. Bu yüzüğü 18. yaş günümde annem hediye etti. Anlamı çok büyük." dedi.

Fenerbahçe'nin yıldızı Arina Fedorovtseva: Modellik ve reklam tekliflerine açığım

'TÜRKÇE İLE ARAM ÇOK DAHA İYİ OLABİLİR'

Çoğunlukla İngilizce konuştuğunu anlatan Fedorovtseva, "Türkçe ile aram çok daha iyi olabilir. Daha fazla Türkçe öğrenebilirim ama genelde İngilizceye odaklanıyorum. Buraya geldiğimde hiç konuşamıyordum. Tabii ki bazı kelimeleri biliyorum ama konuşamıyorum. En fazla kullandığım Türkçe kelime ise 'Şöyle böyle'. Belki gelecekte Türkçe röportaj verebilirim. Bunu gerçekten istiyorum. Türkçe öğrenmeye başlamayı düşünüyorum. Takım arkadaşlarım bu konuda bana çok yardımcı olabilir." diye görüş belirtti.

 

Düzenleyen:  - SPOR
Kaynak: Anadolu Ajansı
UYARI: Küfür, hakaret, bir grup, ırk ya da kişiyi aşağılayan imalar içeren, inançlara saldıran yorumlar onaylanmamaktır. Türkçe imla kurallarına dikkat edilmeyen, büyük harflerle yazılan metinler dikkate alınmamaktadır.
Sonraki Haber Yükleniyor...