İrem Derici’ye sosyal mesafesiz piknik cezası

Düzenleyen: / Kaynak: HABER MERKEZİ
İrem Derici’ye sosyal mesafesiz piknik cezası

MAGAZİN Haberleri  / HABER MERKEZİ

Caddebostan Sahili’nde arkadaşlarıyla maskesiz ve sosyal mesafesiz piknik yapan ünlü şarkıcı İrem Derici’ye Kadıköy Kaymakamlığı sosyal medya hesabı Twitter üzerinden para cezası verildiğini duyurdu.

"GÖRÜNTÜLER TEDBİRLERE AYKIRILK TEŞKİL EDİYOR"
Kaymakamlığın resmi hesabından yayınlanan açıklamada “Bazı basın yayın organlarında şarkıcı İrem Derici ve arkadaşlarının Covid-19 tedbirlerinden olan sosyal mesafe ve maske kuralını ihlal ederek sahilde piknik yaptıklarına ilişkin haberler yer almıştır. Kadıköy İlçe Emniyet Müdürlüğü’nce yapılan araştırmalarda paylaşıma konu olan ve içeriği itibariyle Covid-19’la mücadele kapsamında alınan tedbirlere aykırılık teşkil eden bu görüntülerin 10.02.2021 günü saat 18.30 sıralarında Caddebostan Sahili’nde çekildiği tespit edilmiştir. Yapılan tespitler çerçevesinde Kaymakamlığımızca yasak ihlalinde bulunan İrem Derici’ye toplamda 4.369TL idari yaptırım cezası uygulanmıştır. Diğer şahısların kimlik tespit çalışmaları devam etmektedir.” ifadeleri kullanıldı.

Düzenleyen:  - MAGAZİN
Kaynak: HABER MERKEZİ
UYARI: Küfür, hakaret, bir grup, ırk ya da kişiyi aşağılayan imalar içeren, inançlara saldıran yorumlar onaylanmamaktır. Türkçe imla kurallarına dikkat edilmeyen, büyük harflerle yazılan metinler dikkate alınmamaktadır.
Sonraki Haber Yükleniyor...