Gibi 5. sezon ne zaman çıkacak? Gibi yeni sezon çekildi mi, hangi tarihte yayınlanacak? Gibi 5. Sezon çıkış tarihi

Düzenleyen: / Kaynak: Türkiye Gazetesi
- Güncelleme:
Gibi 5. sezon ne zaman çıkacak? Gibi yeni sezon çekildi mi, hangi tarihte yayınlanacak? Gibi 5. Sezon çıkış tarihi

Haberler Haberleri  / Türkiye Gazetesi

Exxen platformunun sevilen dizisi Gibi için müjdeli haber geldi. Dizinin hem senaristlerinden hem de oyuncusu olan Feyyaz Yiğit Gibi’nin 5. Sezon çekimlerinin başladığını duyurdu. Peki Gibi 5. sezon ne zaman çıkıyor? Gibi 5. sezon yayın tarihi ne? Gibi yeni sezon hangi kanalda?

Gibi 5. sezon ne zaman çıkacak? sorusu, Feyyaz Yiğit tarafından 5. sezonun duyurulmasının ardından gündeme geldi. Son zamanların en sevilen komedi dizileri arasında yer alan Gibi'den izleyicileri için heyecan uyandıran açıklama geldi. İzleyiciler heyecanla 5. sezon, yeni bölümü bekliyor. Peki, Gibi 5. sezon ne zaman? Gibi yeni sezon çekilecek mi, ne zaman yayınlanacak?

GİBİ 5. SEZON NE ZAMAN ÇIKACAK?

Başrol oyuncusu Feyyaz Yiğit, Instagram hesabından bir fotoğraf karesi paylaşarak "Gibi 5. sezon için her şey hazır! Çok yakında sete çıkıyoruz!" notunu eklemişti. Feyyaz Yiğit bugün Instagram hesabından paylaştığı bir  dizi çekimi görüntüsü ile "GİBİ 5. SEZON ÇEKİMLERİMİZ BAŞLAMIŞTIR” duyurusu yaptı.GİBİ 5. sezon yayın tarihi için net bir tarih yok ancak önümüzdeki günlerde GİBİ 5. sezon yayın tarihinin izleyicilerle paylaşılması bekleniyor. Aziz Kedi ile Feyyaz Yiğit’in senaristliği üstlendiği dizide Yılmaz,İlkkan ve Ersoy karakterlerinin başına 5. Sezonda neler geleceği  Gibi hayranları tarafından büyük bir merak ile bekleniyor.

GİBİ OYUNCU KADROSU

EXXEN platformunda izlenme rekorları kıran ve her bölüm birbirinden komik skeçlerden meydana gelen dizide Feyyaz Yiğit, Kıvanç Kılınç ve Ahmet Kürşat Öçalan rol alıyor.

GİBİ DİZİSİ KONUSU NEDİR?

Yılmaz ve İlkkan, sürekli olarak birbiriyle didişmekte olan iki arkadaştır. Arkadaşlıklarının en önemli özelliği ise sıradan hayatlarını altüst edecek bir şeyler yapmayı her zaman becermektir. Küçücük olayları inanılmaz bir ustalıkla büyütür, işleri saç baş yolduracak seviyeye getirirler.

Düzenleyen:  - Haberler
Kaynak: Türkiye Gazetesi
UYARI: Küfür, hakaret, bir grup, ırk ya da kişiyi aşağılayan imalar içeren, inançlara saldıran yorumlar onaylanmamaktır. Türkçe imla kurallarına dikkat edilmeyen, büyük harflerle yazılan metinler dikkate alınmamaktadır.
Betül 8 Aralık 2023 12:19

2. Sezondan sonra izleyemedim ama oraya kadar eğlenceliydi

Utku 8 Aralık 2023 12:18

Çok klasik bir senaryosu var gibi

Sonraki Haber Yükleniyor...