Koç başlarıyla girdiler! Mersin'de terör örgütü PKK ve DEAŞ'a şafak baskını

Düzenleyen:
- Güncelleme:
Koç başlarıyla girdiler! Mersin'de terör örgütü PKK ve DEAŞ'a şafak baskını

GÜNDEM Haberleri

Terör örgütleri PKK/KCK ile DEAŞ'a göz açtırılmıyor. Mersin'de iki örgüte yönelik şafak operasyonu düzenlendi. 15 adrese eş zamanlı gerçekleştirilen baskınlarda, belirlenen şahıslar gözaltına alındı.

Türkiye terör örgütlerine karşı içerde ve dışarda kararlı mücadelesini sürdürüyor... Mersin'de terör örgütleri PKK/KCK ile DEAŞ'a yönelik şafak operasyonu düzenlendi. 15 adrese eş zamanlı gerçekleştirilen operasyonlarda, belirlenen şahıslar gözaltına alındı.

6 AYLIK FİZİKİ TAKİP

Mersin Cumhuriyet Başsavcılığı koordinesinde İl Emniyet Müdürlüğü Terörle Mücadele Şube Müdürlüğü ekipleri, silahlı terör örgütleri PKK/KCK ile DEAŞ'ya yönelik çalışma başlattı. Yaklaşık 6 aylık fiziki ve teknik takip sonucunda, 11 PKK/KCK ile 4 DEAŞ şüphelisi belirlendi.

KAPILAR KOÇ BAŞIYLA KIRILDI

Bu sabah operasyon için düğmeye basan ekipler, Özel Harekat ve dron desteğiyle 15 adrese eş zamanlı baskın düzenledi. Koç başlarıyla kapılar kırılarak girilen adreslerde, şüpheli şahıslar gözaltına alındı. Operasyon bölgelerinde Özel Harekat polisleri sokak giriş ve çıkışlarını tutarak, güvenlik önlemi aldı.

ARAMALAR DEVAM EDİYOR

Ekiplerin, adreslerdeki aramaları devam ediyor.

Koç başlarıyla girdiler! Mersin'de terör örgütü PKK ve DEAŞ'a şafak baskınıYakalanan şahıslar çevredekilerin meraklı bakışları altında karakola götürüldü

Düzenleyen:  - GÜNDEM
UYARI: Küfür, hakaret, bir grup, ırk ya da kişiyi aşağılayan imalar içeren, inançlara saldıran yorumlar onaylanmamaktır. Türkçe imla kurallarına dikkat edilmeyen, büyük harflerle yazılan metinler dikkate alınmamaktadır.
Sonraki Haber Yükleniyor...