İstanbul'da korkutan olay! 2 katlı metruk bina büyük gürültüyle çöktü

Düzenleyen:
- Güncelleme:

GÜNDEM Haberleri

İstanbul Fatih'te 2 katlı metruk bir bina, büyük gürültüyle çöktü. Yan taraftaki alana doğru çöken binanın boş olduğu, olayda ölen ya da yaralanan olmadığı öğrenildi.

İstanbul Fatih'te büyük gürültüyle çöken bina mahalleli arasında paniğe neden oldu. Olay, Hadım Odaları Sokak'ta meydana geldi. 2 katlı metruk bina büyük bir gürültüyle yan taraftaki alana doğru çöktü.

Çökmeyle birlikte mahalleli büyük korku yaşarken, ihbar üzerine olay yerine itfaiye ve polis ekipleri sevk edildi. Binanın boş olduğu ve olayda ölen ya da yaralananın olmadığı öğrenildi. Ekipler olay yerine inceleme başlattı.

İstanbul'da korkutan olay! 2 katlı metruk bina büyük gürültüyle çöktü

"DUMANDAN GÖZÜMÜZÜ AÇAMADIK"

Binanın çöktüğü anda orada olan Mehmet Cihangir, "Saat 11 civarı iş yerinde oturuyorduk. Bir ses geldi, gürültü geldi. Dışarı çıktık, dumandan gözümüzü açamadık. Ne olduğunu anlayamadık bir baktık bina yıkılmış. Bir genç çıktı ona 'Kimse var mı' diye sordum, yok dedi. O anda polis geldi ilgilendi" dedi. (İHA)

Düzenleyen:  - GÜNDEM
UYARI: Küfür, hakaret, bir grup, ırk ya da kişiyi aşağılayan imalar içeren, inançlara saldıran yorumlar onaylanmamaktır. Türkçe imla kurallarına dikkat edilmeyen, büyük harflerle yazılan metinler dikkate alınmamaktadır.
Sonraki Haber Yükleniyor...