BBP Genel Başkanı Destici'den HÜDA-PAR açıklaması: Bir takım düşüncelerine katılmıyorum

- Güncelleme:
BBP Genel Başkanı Destici'den HÜDA-PAR açıklaması: Bir takım düşüncelerine katılmıyorum

GÜNDEM Haberleri

BBP Genel Başkanı Destici, NTV'nin canlı yayınına katıldı. Cumhur İttifakı ortağı Büyük Birlik Partisi (BBP) Genel Başkanı Mustafa Destici, HÜDA-PAR ve ittifak tartışmalarına yönelik konuştu. Destici, "HÜDA-PAR'ın bir takım düşüncelerine katılmıyorum." dedi. BBP Genel Başkanı, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın sağlık durumuyla ilgili de bilgi verdi.

BBP Genel Başkanı Mustafa Destici, NTV'nin canlı yayınına katıldı. Mustafa Destici, TV yayınında Deniz Kilislioğlu'nun sorularını cevapladı. Cumhur İttifakı ortağı Büyük Birlik Partisi (BBP) Genel Başkanı Mustafa Destici, HÜDA-PAR ve ittifak tartışmalarına yönelik konuştu. Destici, "HÜDA-PAR'ın bir takım düşüncelerine katılmıyorum. 'Hizbullah terör örgütüdür' demeleri lazım. Türk Bayrağına yeni isimler aramak doğru değil." dedi.

CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN'IN SAĞLIK DURUMU

BBP Genel Başkanı, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın sağlık durumuyla ilgili de bilgi verdi. Genel Başkan Mustafa Destici, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın sağlık duruma ilişkin de, "Hafif bir rahatsızlığı oldu. Dün gayet sağlıklıydı." diyerek açıklamada bulundu. 

NÜKLEER SANTRAL AKKUYU'NUN AÇILIŞI

Destici, Türkiye'nin ilk nükleer santrali Akkuyu'ya yönelik tartışmalara da değinerek, "Karşı çıktılar ama gelişmiş ülkelerde bu santrallerin önemli yeri var." dedi. 

SEÇİMLERE 16 GÜN KALDI

"Birinci turda mı biter." sorusuna da Destici, "Halkımız kimin çalıştığını, samimi olduğunu görüyor." cevabını verdi. 

Kaynak: NTV

UYARI: Küfür, hakaret, bir grup, ırk ya da kişiyi aşağılayan imalar içeren, inançlara saldıran yorumlar onaylanmamaktır. Türkçe imla kurallarına dikkat edilmeyen, büyük harflerle yazılan metinler dikkate alınmamaktadır.
Sonraki Haber Yükleniyor...