AK Parti Eskipazar ilçe başkanı istifa etti: Her şey gelir geçer

Düzenleyen: / Kaynak: Türkiye Gazetesi
- Güncelleme:
AK Parti Eskipazar ilçe başkanı istifa etti: Her şey gelir geçer

Gündem Haberleri  / Türkiye Gazetesi

AK Parti Eskipazar İlçe Başkanı Ali Ünal, gerçekleştirdiği istişarelerin ardından aldığı karar doğrultusunda görevinden istifa ettiğini açıkladı.

AK Parti Eskipazar İlçe Başkanı Ali Ünal, sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada, gerçekleştirdiği istişarelerin ardından görevinden istifa ettiğini duyurdu.

Ünal'ın X hesabından yaptığı açıklama şöyle:

“Mevkiden, makama, ilişkiler ağından imkanlara kadar her şey gelir geçer. Meziyet ve şahsiyet kalır. Emek ziyan olmaz. Eser unutulmaz. İzzet solmaz. Unutulmayacak eser, meziyet, şahsiyet ve hoş bir seda bırakabildiysek bizim için pek iyi bir vedadır. AK Parti gibi büyük bir siyasi oluşumun içerisinde yer alarak sizlerin teveccühü ve desteğiyle çalışmaktan her zaman mutluluk duyduğum, 20.12.2019 tarihinden bu zamana yürütmekten büyük onur ve gurur duyduğum AK Parti Eskipazar İlçe Başkanlığı görevinden dava ve yol arkadaşlarımıza yapmış olduğumuz istişareler sonucunda istifa ediyorum. Genel başkanımıza, il başkanımıza, milletvekillerimize, partimizin tüm teşkilat kademelerine ve tüm hemşehrilerimize teşekkürlerimi iletiyorum."

 

 

 

Düzenleyen:  - Gündem
Kaynak: Türkiye Gazetesi
UYARI: Küfür, hakaret, bir grup, ırk ya da kişiyi aşağılayan imalar içeren, inançlara saldıran yorumlar onaylanmamaktır. Türkçe imla kurallarına dikkat edilmeyen, büyük harflerle yazılan metinler dikkate alınmamaktadır.
Sonraki Haber Yükleniyor...