Binance'tan TL'ye sınırlama

Binance'tan TL'ye sınırlama

EKONOMİ Haberleri

Binance, yeni kripto para düzenlemesinin ardından Binance.com'dan Türk lirası çekişlerine sınırlama getirildiğini duyurdu.

29 Nisan'dan itibaren Ininal ve Papara aracılığıyla çekiliş yapılamayacak. Binance.com.tr işlemlerine herhangi bir sınırlama getirilmedi. Binance'ın sitesinde yapılan açıklamada şu ifadelere yer verildi: 30 Nisan'dan itibaren ödeme ve elektronik para kuruluşları kripto para platformları için yatırma ve çekme işlemlerine aracı olamayacaktır. Bu nedenle, Binance.com üzerinde Ininal ve Papara firmaları aracılığıyla TRY yatırma ve çekme işlemlerinin 29 Nisan 2021 14.00 saatinden itibaren yapılamayacağını üzülerek bildirmek isteriz. Ancak, bu durum TRY işlem çiftlerini etkilemeyecek ve söz konusu alım satım çiftleri işlem görmeye devam edecektir. Buna ek olarak, bu tarihten sonra TRY bakiyenizi BUSD, USDT, BTC ve diğer kripto paralara çevirebilir ve çekme işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

UYARI: Küfür, hakaret, bir grup, ırk ya da kişiyi aşağılayan imalar içeren, inançlara saldıran yorumlar onaylanmamaktır. Türkçe imla kurallarına dikkat edilmeyen, büyük harflerle yazılan metinler dikkate alınmamaktadır.
Sonraki Haber Yükleniyor...