Genç oyuncu Büşra Ayaydın tesettüre girdi

Düzenleyen:
Genç oyuncu Büşra Ayaydın tesettüre girdi

EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİ Haberleri

Aşk Zamanı dizisinin oyuncusu Büşra Ayaydın tesettüre girdi. Yaklaşık 2 ay önce tesettüre giren genç yıldız Büşra Ayaydın, "Aslında küçüklükten beri kapanmak istiyordum" dedi.

8 yaşından bu yana ekran önünde yer alan, birçok dizi ve reklam filminde oynayan Büşra Ayaydın, dün vizyona giren "Ateş" filmiyle tekrar gündemde. Ayaydın, filmde istemediği biriyle zorla evlendirilmeye çalışılan Aleyna karakterini canlandırıyor.

"BUNUN FİLMLE HİÇBİR ALAKASI YOK"

Yaklaşık 2 ay önce tesettüre giren genç yıldız, "Bunun filmle hiçbir alakası yok. Çekimler çok önceden bitmişti zaten. Aslında küçüklükten beri kapanmak istiyordum. Sektöre çok küçük yaşlarda girdiğim için hayatım kendiliğinden şekil aldı. Yaşım ilerledikçe hayatı, kendimi sorgulamaya başladım. Ailem muhafazakâr değil fakat bu kararımı verirken en büyük destekçim onlardı. Çevremden olumsuz tepki almadım.

Genç oyuncu Büşra Ayaydın tesettüre girdi

"ALLAH'A HEP DUA EDİYORUM"

Önceden çok sabırsızdım. Sabretmeyi, şükretmeyi öğrendim. Yeni mottom, 'Rızkımı veren Hüdadır, kula minnet eylemem' oldu. Allah'a hep dua ediyorum. Kararımdan da kesinlik dönüş yok" dedi.

Diğer yandan çalışmalarına da devam eden 22 yaşındaki Ayaydın, "Siccin 3" filmiyle hayranlarıyla buluşacak.

Genç oyuncu Büşra Ayaydın tesettüre girdi

Büşra Ayaydın kimdir?

Büşra Ayaydın henüz 7’li yaşlarda iken reklam ve dizilerde rol almaya başlamış özellikle Pis Yedili adlı dizideki başarısı ile oyunculuk basamaklarını bir bir tırmanmıştır. Büşra Ayaydın Lise mezunudur ilk olarak 2007 senesinde Winx Çocuk dergisi reklamında oynamış ardından ise Bank Asya, İpana, Coca Cola, Oneo reklamlarında yer almıştır. İlk oyunculuk dizi deneyimini Sırlar Dünyası adlı dizi ile gerçekleştiren güzel oyuncu 2015 yılı itibariyle Atv ekranlarında yayınlanan Aşk Zamanı adlı dizide Azra karakterini canlandırmaktadır. Büşra Ayaydın Ankara doğumludur.

Büşra Ayaydın’nın rol aldığı diziler:

Aşk Zamanı Azra 2015
Bebek İşi – 2013
Babam İçin – 2012
Babalar ve Evlatlar – 2012
Pis Yedili
Canan
Çakıl Taşları
Derman
Hatırla Sevgili
Beşinci Boyut
Büyük Buluşma
Kurtlar Vadisi
Sırlar Dünyası – Sır Kapısı

UYARI: Küfür, hakaret, bir grup, ırk ya da kişiyi aşağılayan imalar içeren, inançlara saldıran yorumlar onaylanmamaktır. Türkçe imla kurallarına dikkat edilmeyen, büyük harflerle yazılan metinler dikkate alınmamaktadır.
Sonraki Haber Yükleniyor...