Emrah'ın oğlu'ndan şaşırtıcı açıklamalar, 'Benden para isteme'

Emrah'ın oğlu'ndan şaşırtıcı açıklamalar, 'Benden para isteme'

EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİ Haberleri

Şarkıcı Emrah'ın oğlu Tayfun Kanaltürk'te yayınlanan 2. Sayfa programına konuk oldu. Programa katılan Tayfun çarpıcı açıklamalarda bulundu

Magazin gündeminde pintiliği ile tanınan Emrah, 13 yıl önce üzerine aldığı oğluna haşlık vermiyor. Öyleki Emrah'ın oğlu Tayfun ihtiyaçlarını karşılamak için asgari ücretlerle garsonluk yapıyor. 13 yıl önce nüfusuna almak zorunda kaldığı oğluna sahip çıkmayan pintiliği ile ünlü Emrah'ın oğlu, bakın nerede tezgahtarlık yapıyor. nbsp;Şarkıcı Emrah 13 yıl önce nüfusuna geçirdiği oğluna sahip çıkmıyor. Emrah'ın oğlunun bir pastanede garson olarak çalıştığı haberi herkesi şaşırttı. Emrah Erdoğan'ın oğlu, bir pastanede garson olarak çalışıyor. 13 yıl önce nüfusuna geçirdiği 21 yaşındaki oğlu Tayfun'a maddi destek vermeyen Emrah, oğluyla da görüşmüyor. Böyle ünlü birinin oğlunun tezgahtarlık yapması herkesi şaşırttı.OĞLU TEZGAHTARLIK YAPIYOR
Emrah zenginliğine zenginlik katarken, oğluna maddi yada manevi destek vermiyor. En son Twitter'ın ben milyon dolarlık hissesini satın alan, sahibi olduğu gayrimenkullerden her ay 250 bin dolar elde eden şarkıcı Emrah'ın oğlu Tayfun, asgari ücretle çalışıyor. Emrah'ın oğlu pastanede servis yapıyor, masaları temizliyor.
"BABAMLA GÖRÜŞMÜYORUZ"
Emrah'ın oğlu Tayfun şunları söyledi: Babamla görüşmüyoruz, o konu kapandı. İki yıl önceki görüşmelerimiz belki kendisi için reklam amaçlıydı. 7 ay önce feragatname için bir araya geldik. O günden sonra yok. Eskiden de babam mı vardı sanki. İçimde ona karşı bir şeyler bitti. Artık ona güvenmiyorum.
"BENDEN PARA İSTEME"
23 sene önce, Bursa konseri sırasında tanıştığı Ebru Çolak'tan bir oğlu olan Emrah, Tayfun'u reddetmişti. Emrah, DNA testleri sonucu oğlunu nüfusuna geçirmişti ve mahkeme oğlunun eğitimi için bin lira nafaka ödemesine karar vermişti. Şarkıcı Emrah üniversite bitirmesine iki yıl kalan oğluna bu parayı peşin vererek "benden para isteme" diye feragatname imzalatmıştı.
"ŞUAN YAPTIĞI BABALIK DEĞİL"
Geçtiğimiz günlerde, ünlü şarkıcı Emrah'ın 23 yaşındaki oğlu Tayfun'un, Bursa'da garsonluk yaptığı ortaya çıkmıştı. Bir süre önce bir pastanede çalışmaya başlayan Tayfun, "Şu an yaptığı babalık değil" diyerek babasına sitem etmişti. Canlı yayında benzer sitemlerini sürdüren Tayfun, "Bursa'dan 80 bin TL'ye ev alarak benden ve nafakamdan bir an önce kurtulmak istedi. Bu paraları verdikten sonra avukatlarıyla beraber beni notere götürdü. Yalnızdım, yanımda kimse yoktu. Noterde bana bir feragatname imzalattı. Feragatnameyi tam okumadan imzaladım. İmzaladığım kağıda göre, ben bir daha ondan hiçbir şekilde yardım ya da para alamayacakmışım. Uğradığım bu oyun beni yıktı" ifadelerinde bulundu.
ASGARİ ÜCRETLE ÇALIŞTIĞI İŞ YERİNDEN KOVULDU
Şarkıcı Emrah'ın oğlu Tayfun, röportaj verdikten sonra asgari ücretle çalıştığı baklavacı tarafından işten çıkarıldı. Bursa Nilüfer'deki bir baklavacıda Emrah'ın oğlu Tayfun Erdoğan'ın çalıştığını ortaya çıkaran Polemik gazetesi haberi önceki gün magazin gündeminin en çok konuşulan haberi oldu. Çıkan haberin ardından Tayfun Erdoğan'ın üç aydır asgari ücretle çalıştığı işyerinden çıkartıldığı öğrenildi. Tayfun Erdoğan ise konu hakkında konuşmak istemediğini söyledi. Verdiği röportajda babasını "Şu an yaptığı babalık değil" cümleleriyle eleştiren ve görüşmediklerini ifade eden Tayfun Erdoğan ise işten kovulmasının ardından konu hakkında konuşmak istemediğini söyledi. Emrah'ın, ' para istemesin' diye bu yıl oğluna feragatname imzalattığı da iddia edildi. 23 yıl önce Bursa konserinde tanıştığı hayranı Ebru Çolak'la birlikte olan Emrah, bu ilişkiden dünyaya gelen Tayfun'u kabul etmemişti. Ancak yapılan DNA testleri sonucunda Tayfun'un oğlu olduğu kanıtlanınca Emrah, çocuğunu nüfusuna almak zorunda kalmış ve mahkeme Emrah'ın oğluna eğitim hayatı boyunca nafaka ödemesi kararını vermişti.
ARTIK ÇALIŞMAK ZORUNDA!
Emrah'ın menajeri, babası kendisine bakmadığı için garsonluk yaptığını söyleyen ünlü şarkıcının oğlu Tayfun'a yanıt verdi: Artık asalaklık ve tembellik etmeyip çalışmak zorunda! Geçtiğimiz günlerde, ünlü şarkıcı Emrah'ın 23 yaşındaki oğlu Tayfun'un, Bursa'da garsonluk yaptığı ortaya çıkmıştı. Bir süre önce bir pastanede çalışmaya başlayan Tayfun, "Şu an yaptığı babalık değil" diyerek babasına sitem etmişti. Genç adamın bu açıklamaları üzerine, Emrah'ın menajeri Engin Esen ve avukatı Aydın Kurban, GÜNAYDIN'A yaptıkları açıklamada olayın iç yüzünü anlattı. Esen ve Kurban'ın açıklamaları şöyle: "Emrah'ın oğlu Tayfun, bundan yaklaşık bir yıl önce babasını aramış, 'Baba seninle önemli bir konu konuşacağım. İstanbul'a gelmek istiyorum, ne zaman müsaitsin?' demiş. Emrah'la buluştular. Ben de (Engin Esen) yanlarındaydım. Tayfun, 'Baba, ben 23 yaşındayım, sen 42 yaşındasın. Beni yanlış anlama ama ben bir ev sahibi olmak, rahat yaşamak için senin ölmeni, 50 yaşıma gelmeyi bekleyemem. İleride çocukların olabilir, maddi durumun bozulabilir, ben beklemek istemiyorum. Bana Bursa'dan bir ev al ve kalan eğitim harcamalarımı da peşin öde; ben de miras haklarımdan vazgeçeyim, başka da bir şey almayayım' dedi. nbsp;
MİRASTAN FERAGAT ETTİ nbsp;
Emrah da Tayfun'a 'Oğlum iyi düşündün mü? Kararın kesin mi?' diye sordu. Tayfun da 'Evet baba, kararım kesin, bunu yap lütfen' dedi. Ertesi gün noterde Tayfun mirastan feragat sözleşmesini imzaladı. Emrah' da Tayfun'un Bursa'da almak istediği evin satış bedeli ve kalan eğitim masrafını peşin olarak Tayfun'a banka havalesi ile ödedi. Emrah'ın oğlunu mağdur ettiği yönündeki haberler tamamıyla asılsızdır. Bugüne kadar Emrah'ın Tayfun'a, Tayfun için annesine ödediği toplam para, bugünün rakamlarıyla 500 bin lirayı bulur. Sormak istiyorum; Türkiye'de kaç baba, oğluna ev alıyor? Oğlunun eğitim masraflarını ödüyor? Onun için nafaka ödüyor? Dershane parasını ödüyor? Oğlu 23 yaşına gelene kadar onun için yaklaşık 500 bin lira harcıyor? Emrah yetim büyüdü, babasını kaybettiğinde 1 yaşındaydı, merhum babasından harçlık alma duygusunu dahi yaşayamadı. Bildiğiniz gibi Emrah, 15 yaşından beri çalışmaktadır. Emrah, 1999 depreminde mağdur bir aileye, İstanbul Beşiktaş'ta bir ev bağışlamıştır ve 2001 yılında Diyarbakır'da annesi ve babası adına, o dönem Doğu'nun tek zihinsel ve bedensel engelliler okulunu yaptırmış ve bağışlamıştır. Bu okulda 400 engelli çocuk eğitim almaktadır. nbsp;
SIRTLARINI EMRAH'A DAYAMAK İSTİYORLAR
Medya ve basında da yer aldığı üzere; Tayfun'un annesi bir davayla ilgili yargılanmıştır ve dava şu an Yargıtay'dadır. Tayfun'un annesi altı yıl sekiz ay hapis ve 1 milyon 250 bin lira para cezasına çarptırılmıştır. Sonuç olarak Tayfun'un ve annesinin yapmaya çalıştıkları şey; çalışmadan, üretmeden, sırtlarını Emrah'a dayayarak, rahatça tembellik ederek yaşamaktır. Tayfun, 23 yaşında bir gençtir. Bugüne kadar Emrah'ın ödediği paralarla rahat şekilde yaşamış, öğrenimini sürdürmüş, hatta ev dahi almıştır. Bundan sonra babası hakkında yalan yanlış haberler yaptırmak, asalaklık ve tembellik etmek yerine çalışmak zorundadır."

UYARI: Küfür, hakaret, bir grup, ırk ya da kişiyi aşağılayan imalar içeren, inançlara saldıran yorumlar onaylanmamaktır. Türkçe imla kurallarına dikkat edilmeyen, büyük harflerle yazılan metinler dikkate alınmamaktadır.
Sonraki Haber Yükleniyor...