ABD'de öğrenci dehşeti anbean kamerada! Peşinden gittiği öğretmenini öldüresiye dövdü sebebi şoke etti

Düzenleyen:
- Güncelleme:

DÜNYA Haberleri

ABD'de bir öğrenci, sınıfta elinden video oyun cihazını alan öğretmeni öldüresiye dövdü. Öğretmeninin peşinden giderek darp eden öğrencinin olay anları kameralara da yansırken öğrenci gözaltına alındı. Öğretmenin ise hayati tehlikesinin bulunmadığı öğrenildi.

ABD’nin Florida eyaletinin Palm Coast şehrindeki Matanzas Lisesi'nde kan donduran bir olay meydana geldi. Sosyal medyada paylaşılan okul güvenlik kamerası kayıtlarında, 1.98 metre boyunda, 122 kilogram ağırlığında olduğu belirtilen 17 yaşındaki siyahi öğrencinin, okulun salonunda kadın öğretmene saldırdığı görüldü.

TEKME VE YUMRUKLARLA SALDIRDI

Öğretmeni yere savuran öğrencinin, daha sonra vücudunu değişik yerlerinden tekmelediği ve başına en az 15 kez yumruk attığı video kaydına yansıdı. Kısa süre içinde gerçekleşen olaya okulun diğer çalışanları koşarak müdahale ederek, öğrenciyi kenara çekti.

GÖZALTINA ALINDI

Baygın şekilde hastaneye kaldırılan öğretmen tedavi altına alınırken öğrencinin de polis tarafından gözaltına alındığı ifade edildi. Öğretmenin hayatı tehlikesinin bulunmadığı, öğrencinin de ağır darp suçlaması ile çocuk kategorisinden yargılanacağı bildirildi.

ABD'de video oyun cihazını elinden alan kadın öğretmeni darbeden öğrenci gözaltına alındı

(AA)

 

 

 

Düzenleyen:  - DÜNYA
UYARI: Küfür, hakaret, bir grup, ırk ya da kişiyi aşağılayan imalar içeren, inançlara saldıran yorumlar onaylanmamaktır. Türkçe imla kurallarına dikkat edilmeyen, büyük harflerle yazılan metinler dikkate alınmamaktadır.
Sonraki Haber Yükleniyor...